Jaunimo darbuotojų mobilumas

Yra du pagrindiniai tikslai, kurių siekiame šiuose mokymų kursuose. Visų pirma, visose projekto suplanuotose veiklose sieksime tobulinti projekto dalyvių vadybinius įgūdžius. Šiam tikslui mes organizuosime tokias veiklas: projekto vadybinis ciklas, turinio analizė, potencialių susitarimų pasiekimas, projekto dizainas ir kitos. Antra, mes fokusuosimės į bendruomenės vystymą siejant tai su projekto vadyba. Siekiant atliepti bendruomenės poreikius, mokysimės kaip analizuoti rinką, poreikius ir šaltinius. Tikime, kad visi projekto dalyviai turės galimybę pasižiūrėti į savo lokalius poreikius ir atrasti globalius iššūkius. Taigi, jie sužinos, kaip galima prisidėti prie tvaraus augimo ir vystyti savo lokalią bendruomenę.

Specifiniai tikslai:

  • Suteikti jaunimo darbuotojams, žinių, įgūdžių ir praktinių įrankių, susijusių su projekto vadyba ir bendruomenės vystymu, kurie padėtų jų idėjas transformuoti į socialines veiklas lokaliame ir tarptautiniame lygmenyje.
  • Įtraukti jaunimo darbuotojus į aptarnavimo ir projektų strateginį planavimą siekiant identifikuoti bendruomenės poreikius.
  • Vystyti tarpkultūrinį supratimą apie skirtingas jaunimo darbo patirtis tarp Europos Sąjungos ir Vakarų Balkanų šalių.
  • Plėsti bendradarbiavimo tinklus ir partnerystę tarp jaunimo darbuotojų ir organizacijų iš  Europos Sąjungos ir Vakarų Balkanų šalių.

Šie mokymai bus realizuojami neformalaus ir kūrybiško mokymosi metodais, kurie bus fokusuojami į žinias, bazines kompetencijas ir mokymosi įrankius, kad būtų pasiekti projekto tikslai.

Projekto dalyviai: jaunimo darbuotojai, jaunimo lyderiai, bendruomenių savanoriai. 

Kelionės išlaidos projekte dalyvaujantiems lietuviams – 275 Eur.

Apgyvendinimas ir maitinimas.  Apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos  bus padengiamos 100 proc. Dalyviai bus apgyvendinami triviečiuose kambariuose su privačiu vonios kambariu, šaldytuvu, kondicionieriumi, TV, nemokama interneto prieiga. Dalyviai į kambarius bus paskirstyti atvykimo dieną.

Programos finansavimas -  ERASMUS+ Nauja EU programa edukacijai, mokymams, jaunimui ir sportui

Vieta - Ankara, Turkija

Dalyvaujančios šalys - Lietuva, Portugalija, Italija, Romanija, Slovakija, Czechija, Turkija, BiH, Albanija, Macedonija, Serbija and Montenegro.